pradzia

straipsniai

Turime jums svarbią žinutę:

SEO straipsniai padeda pagerinti pozicijas paieškoje

Veiksmingiausias būdas gauti atgalinių nuorodų ir pagerinti pozicijas Google paieškoje yra SEO straipsniai.

Įvairūs leidiniai

Straipsniai publikuojami gana įvairiuose leidiniuose. Tai nėra vien tik asmeniniai tinklaraščiai, rašantys „apie viską“. Straipsniai publikuojami ir teminiuose interneto žiniasklaidos leidiniuose.

Apipavidalinimas – svarbu

Nesvarbu, koks straipsnių tikslas, kiekvienas straipsnis turi turėti bent vieną iliustraciją. Rekomenduojama daugiau iliustracijų ir Youtube vaizdo klipų straipsniuose.

Ilgalaikiai rezultatai

SEO straipsniai padeda pasiekti ilgalaikių užsibrėžtų SEO kampanijos rezultatų. Be to nuorodos straipsniuose lieka visam laikui, tad nesunkiai galima vykdyti ir kitas SEO kampanijas ateityje.

Kodėl SEO straipsniai yra veiksmingiausias būdas gauti atgalinių nuorodų?

 1. Sukuriamas unikalus turinys būtent ta pačia tema, kaip ir reklamuojamas puslapis. Google mėgsta nuorodas iš susijusio turinio.
 2. Paruošiamas gana įdomus straipsnis, kurį skaito lankytojai.
 3. Straipsniai išlieka visą laiką. Su laiku jų vertė tik didėja, taip pat vertingesnė tampa ir nuoroda straipsnyje.
 4. Viename straipsnyje gali būti dvi ir daugiau nuorodų į skirtingus puslapius. Taip pagerinami ne vieno, o kelių puslapių reitingai už tą pačią kainą.
 5. Straipsniai turi iliustracijas, juose gali būti ir susiję Youtube video klipai. Taip skaitytojas įtraukiamas ilgesniam laikui.
 6. SEO straipsniai kainuoja 3-5 kartus mažiau, nei kokybiški reklaminiai straipsniai į žiniasklaidą ar įmonės tinklaraštį.

Norite publikuoti SEO straipsnį? Susisiekite su mumis jau dabar el. paštu [email protected] arba telefonu +370 616 25 660!

Mes paruošime jums kokybišką SEO straipsnį, ar keletą iš karto. Parinksime, kur geriausia būtų jį publikuoti ir pasiūlysime keletą puslapių. Straipsnį publikuosime, parinksime kokybišką iliustraciją, įdėsime Youtube video klipą, sutvarkysime nuorodas. Jei po kurio laiko sugalvosite pakeisti nuorodas, tai padarysime nemokamai.

Domina tokie SEO straipsniai?

Pateikiame konkrečias SEO straipsnių kainas!

SEO straipsnių parašymas:

14 €

 • Unikalus ir kokybiškas straipsnis.
 • 300-400 žodžių apimties straipsniai.
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius.

SEO straipsnių talpinimas:

7 €

 • Talpiname kokybiškuose leidiniuose.
 • Vadovaujamės principu: 1 straipsnis – 1 puslapis.
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius.

Mūsų puslapiai

SEO straipsnių parašymas+talpinimas

17 €

 • Parenkame puslapius, suplanuojame talpinimo procesą.
 • 300-400 žodžių apimties SEO straipsniai
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius (nuo 10 straipsnių/mėn.)

SEO straipsnių parašome tikrai daug…

vidutiniškai net 186 straipsnius per mėnesį!

Štai taip atrodo SEO straipsniai:


 • Kokie tie šiuolaikiniai trąšų barstytuvai

  Kokie tie šiuolaikiniai trąšų barstytuvai

  Pamenu, kaip tėvas prieš daug metų tręšdavo lauką – į didelį metalinį dubenį įsiberia iš maišo trąšų, eina per lauką viena ranka prispaudęs dubenį prie pilvo, o kita ranka ima saują baltų grūdelių ir beria ant dirvono. Panašiai ir miežius sėjo… Po to ilgai plaudavo rankas skausmo perkreiptu veidu. Vėliau trąšų atsisakė iš viso –…

  Plačiau>>>

 • Kada baidarių nuomos kainos būna pačios aukščiausios?

  Kada baidarių nuomos kainos būna pačios aukščiausios?

  Ar teko girdėti, kokią naudą teikia baidarės? Jeigu nustebote išgirdę klausimą ir niekada nesate girdėję, ką Jūsų organizmui naudingo gali suteikti ši pramoga, tai skaitykite toliau ir dar galite sužinoti negirdėtų dalykų. Teigiama nauda organizmui Teigiama, kad plaukimas baidarėmis teikia įvairiapusiškos naudos. Plaukiantieji labai greitai pajaučia, jog plaukimo metu yra ne tik ilsinamas protas, bet…

  Plačiau>>>

 • Ar tamprės sportui yra universalios?

  Ar tamprės sportui yra universalios?

  Nors tamprės gali būti dėvimos kur tik norisi, tačiau svarbu suprasti, kad būtent tamprės sportui nėra universalios. Jų dizainas ir savybės yra taikomos prie konkrečių skirtingų sporto šakų poreikių. Sportuojantiems laisvalaikiu dėl savęs, ar profesionaliai ir ypač siekiantiems geriausių rezultatų bei komforto, labai svarbu suprasti skirtingų tamprių privalumus, trūkumus bei unikalias savybes, tam, kad jos…

  Plačiau>>>

 • Suteikite galimybę darbuotojams mokytis nuolat

  Suteikite galimybę darbuotojams mokytis nuolat

  Geras darbuotojas yra tas, kuris nuolat domisi ta sfera, kurioje dirba, toks, kuris stengiasi, jog galėtų įmonei suteikti kuo daugiau naudos. Gali atrodyti, kad tokių darbuotojų yra mažai, tačiau tai nėra tiesa. Svarbiausia, kad darbdaviai ne visada suteikia galimybę darbuotojui siekti savo tikslų. Tai ir yra minusas. Geroje darbo vietoje dažniausiai aktyviai organizuojami mokymai, kurių…

  Plačiau>>>

 • Kaip juvelyrinių dirbinių taisymas gali padėti sutaupyti daugiau lėšų

  Kaip juvelyrinių dirbinių taisymas gali padėti sutaupyti daugiau lėšų

  Juvelyriniai dirbiniai turi ne tik vidinę vertę, bet dažnai ir sentimentalią reikšmę, todėl sprendimas remontuoti brangų dirbinį yra finansiškai ir emociškai išmintingas sprendimas. Papuosalu taisymas Siauliuose gali būti protinga investicija, leidžianti įvairiais būdais sutaupyti daugiau ir kartu išsaugoti brangių daiktų grožį ir sentimentalumą. Pabaigai Pasirinkimas taisyti juvelyrinius dirbinius yra apgalvotas ir finansiškai įžvalgus sprendimas. Išsaugodami…

  Plačiau>>>

 • Kapų plokštės priežiūra: kaip pasirūpinti, kad antkapis tarnautų ilgai?

  Kapų plokštės priežiūra: kaip pasirūpinti, kad antkapis tarnautų ilgai?

  Antkapis, įamžinantis išėjusių brangių žmonių atminimą turi būti kruopščiai prižiūrimas. Atsakome, į ką reikia atsižvelgti, kad kapų plokštės ilgai atrodytų puikiai ir valant jų nepažeistumėte. Kaip valyti antkapius? Jei pastebėjote, kad kapų plokštės yra nešvarios, pasirūpinkite jų valymu: nuplaukite paviršių vandeniu ir švelnaus audinio skudurėliu. Nuplovę antkapio akmenį, minkštu sausu skudurėliu, nusausinkite jį, kad neliktų…

  Plačiau>>>