pradzia

straipsniai

Turime jums svarbią žinutę:

SEO straipsniai padeda pagerinti pozicijas paieškoje

Veiksmingiausias būdas gauti atgalinių nuorodų ir pagerinti pozicijas Google paieškoje yra SEO straipsniai.

Įvairūs leidiniai

Straipsniai publikuojami gana įvairiuose leidiniuose. Tai nėra vien tik asmeniniai tinklaraščiai, rašantys „apie viską“. Straipsniai publikuojami ir teminiuose interneto žiniasklaidos leidiniuose.

Apipavidalinimas – svarbu

Nesvarbu, koks straipsnių tikslas, kiekvienas straipsnis turi turėti bent vieną iliustraciją. Rekomenduojama daugiau iliustracijų ir Youtube vaizdo klipų straipsniuose.

Ilgalaikiai rezultatai

SEO straipsniai padeda pasiekti ilgalaikių užsibrėžtų SEO kampanijos rezultatų. Be to nuorodos straipsniuose lieka visam laikui, tad nesunkiai galima vykdyti ir kitas SEO kampanijas ateityje.

Kodėl SEO straipsniai yra veiksmingiausias būdas gauti atgalinių nuorodų?

 1. Sukuriamas unikalus turinys būtent ta pačia tema, kaip ir reklamuojamas puslapis. Google mėgsta nuorodas iš susijusio turinio.
 2. Paruošiamas gana įdomus straipsnis, kurį skaito lankytojai.
 3. Straipsniai išlieka visą laiką. Su laiku jų vertė tik didėja, taip pat vertingesnė tampa ir nuoroda straipsnyje.
 4. Viename straipsnyje gali būti dvi ir daugiau nuorodų į skirtingus puslapius. Taip pagerinami ne vieno, o kelių puslapių reitingai už tą pačią kainą.
 5. Straipsniai turi iliustracijas, juose gali būti ir susiję Youtube video klipai. Taip skaitytojas įtraukiamas ilgesniam laikui.
 6. SEO straipsniai kainuoja 3-5 kartus mažiau, nei kokybiški reklaminiai straipsniai į žiniasklaidą ar įmonės tinklaraštį.

Norite publikuoti SEO straipsnį? Susisiekite su mumis jau dabar el. paštu [email protected] arba telefonu +370 616 25 660!

Mes paruošime jums kokybišką SEO straipsnį, ar keletą iš karto. Parinksime, kur geriausia būtų jį publikuoti ir pasiūlysime keletą puslapių. Straipsnį publikuosime, parinksime kokybišką iliustraciją, įdėsime Youtube video klipą, sutvarkysime nuorodas. Jei po kurio laiko sugalvosite pakeisti nuorodas, tai padarysime nemokamai.

Domina tokie SEO straipsniai?

Pateikiame konkrečias SEO straipsnių kainas!

SEO straipsnių parašymas:

14 €

 • Unikalus ir kokybiškas straipsnis.
 • 300-400 žodžių apimties straipsniai.
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius.

SEO straipsnių talpinimas:

7 €

 • Talpiname kokybiškuose leidiniuose.
 • Vadovaujamės principu: 1 straipsnis – 1 puslapis.
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius.

Mūsų puslapiai

SEO straipsnių parašymas+talpinimas

17 €

 • Parenkame puslapius, suplanuojame talpinimo procesą.
 • 300-400 žodžių apimties SEO straipsniai
 • Nuolaidos užsakant didesnius kiekius (nuo 10 straipsnių/mėn.)

SEO straipsnių parašome tikrai daug…

vidutiniškai net 186 straipsnius per mėnesį!

Štai taip atrodo SEO straipsniai:


 • Ar tamprės sportui yra universalios?

  Ar tamprės sportui yra universalios?

  Nors tamprės gali būti dėvimos kur tik norisi, tačiau svarbu suprasti, kad būtent tamprės sportui nėra universalios. Jų dizainas ir savybės yra taikomos prie konkrečių skirtingų sporto šakų poreikių. Sportuojantiems laisvalaikiu dėl savęs, ar profesionaliai ir ypač siekiantiems geriausių rezultatų bei komforto, labai svarbu suprasti skirtingų tamprių privalumus, trūkumus bei unikalias savybes, tam, kad jos…

  Plačiau>>>

 • Suteikite galimybę darbuotojams mokytis nuolat

  Suteikite galimybę darbuotojams mokytis nuolat

  Geras darbuotojas yra tas, kuris nuolat domisi ta sfera, kurioje dirba, toks, kuris stengiasi, jog galėtų įmonei suteikti kuo daugiau naudos. Gali atrodyti, kad tokių darbuotojų yra mažai, tačiau tai nėra tiesa. Svarbiausia, kad darbdaviai ne visada suteikia galimybę darbuotojui siekti savo tikslų. Tai ir yra minusas. Geroje darbo vietoje dažniausiai aktyviai organizuojami mokymai, kurių…

  Plačiau>>>

 • Kapų plokštės priežiūra: kaip pasirūpinti, kad antkapis tarnautų ilgai?

  Kapų plokštės priežiūra: kaip pasirūpinti, kad antkapis tarnautų ilgai?

  Antkapis, įamžinantis išėjusių brangių žmonių atminimą turi būti kruopščiai prižiūrimas. Atsakome, į ką reikia atsižvelgti, kad kapų plokštės ilgai atrodytų puikiai ir valant jų nepažeistumėte. Kaip valyti antkapius? Jei pastebėjote, kad kapų plokštės yra nešvarios, pasirūpinkite jų valymu: nuplaukite paviršių vandeniu ir švelnaus audinio skudurėliu. Nuplovę antkapio akmenį, minkštu sausu skudurėliu, nusausinkite jį, kad neliktų…

  Plačiau>>>

 • Virtuvės baldus rinkimės atsakingai

  Virtuvės baldus rinkimės atsakingai

  Virtuvė daugeliui žmonių yra viena svarbiausių patalpų namuose, tad visiškai natūralu, kad skiriama daug dėmesio baldams, kurie joje karaliaus. Dažniausiai nusprendžiama užsisakyti baldus pagamintus pagal Jūsų poreikius. Tokiu atveju gaunama ne tik detali kokybė, tačiau ir konkretaus modelio bei funkcijų baldai. Apskritai nestandartinių baldų gamyba šiuo metu džiugina ir gana mažomis kainomis, tad nereikia tikėti…

  Plačiau>>>

 • Šilumos siurbliai oras-oras: efektyvus ir tvarus šildymo būdas jūsų namams

  Šilumos siurbliai oras-oras: efektyvus ir tvarus šildymo būdas jūsų namams

  Šiluma ir šildymas yra esminės namų ir verslo patalpų komfortui. Tačiau tradiciniai šilumos gamybos metodai dažnai būna brangūs ir neapgalvoti iš ekologinės perspektyvos. Čia į pagalbą ateina šilumos siurbliai oras-oras, inovatyvus, efektyvus ir aplinkai draugiškas sprendimas, kuris padeda sumažinti energijos sąnaudas ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Kas yra šilumos siurbliai oras-oras, kam jie naudojami ir…

  Plačiau>>>

 • Ką dovanoti vaikui gimimo dienos proga?

  Ką dovanoti vaikui gimimo dienos proga?

  Gimtadienis vaikams yra ypatinga diena, tad natūralu, kad dažnas tėvelis stengiasi surengti kuo gražesnę šventę, kad vaikutis prisimintų tik geriausias emocijas. Natūralu, kad tuo pačiu svarbu pasirūpinti tinkamomis dovanomis, kurios suteikia galimybę vaikučiui pajusti – koks jis yra mylimas ir svarbus. Rasti tinkamą dovaną vaikučiui – nėra paprasta. Ypač, kai norisi įteikti tokią, kuri bus…

  Plačiau>>>