Dvi verslo skolų panaikinimo pusės
Skolos yra įprasta verslo dalis. Žinoma, kai kurie žmonės gali manyti, kad ši dalis yra nepageidautina, tačiau faktas yra tas, kad visos įmonės turi įsipareigojimų. Taigi, verslui atsikračius visų skolų, atsiranda įvairių pasekmių. Verslo skolų panaikinimas yra labai sudėtingas. Yra du paaiškinimai, kuriuos galima panaudoti, kai verslas staiga tampa be skolų:
1) Bankrotas – kai kurie žmonės nublanktų vien paminėję šį žodį. Daugelis žmonių mano, kad bankrotas yra labai retas atvejis. Jie samprotauja, kad prarasti visą savo turtą neįmanoma. Tačiau bankrotas iš tikrųjų yra dažnesnis, nei jūs manote.
Kai įmonė nebeturi galimybių atsiskaityti su kreditoriais, įmonė dažnai skelbia bankrotą. Tai iš karto panaikina jūsų skolą. Tačiau bankrotas turi tam tikrų pasekmių. Jei naudositės šia verslo skolų panaikinimo strategija, jūsų grynosios pajamos bus ribojamos trejiems metams. Teisiškai sakote, kad jums nebelieka pinigų. Dėl šios priežasties vyriausybė privalės pasirūpinti, kad jūsų teiginys būtų teisingas.
Taip pat negalėsite paliesti savo turto, nes techniškai nieko neturite. Dėl šios priežasties bankroto paskelbimas turėtų būti paskutinė priemonė likviduojant verslo skolas.
Kokios yra bankroto paskelbimo pasekmės? Na, o bankrotas yra pralaimėjimo pripažinimas. Jūs iš esmės sakote, kad niekaip negalite atsigauti finansiškai. Bankroto paskelbimas iš esmės yra tas pats, kaip pasakyti, kad tam tikrame versle nebeliko ateities. Šio tipo verslo skolų panaikinimas ne tik nužudo jūsų skolas, bet ir užmuša jūsų ateitį. Kodėl klausi? Na, verslas labai priklauso nuo reputacijos. Jei paskelbsite bankrotą, ši deklaracija liks jums ir ateityje. Tai atgrasytų klientus nuo verslo su jumis. Taigi jūsų ateities galimybės toje pačioje pramonės šakoje yra nužudytos.
2) Mokėjimas – žinoma, viena iš verslo skolų panaikinimo priežasčių gali būti mokėjimas. Įmonėse tai nutinka retai. Dažnai vienintelis laikas, kai įmonė galės panaikinti visas savo skolas, yra jos likvidavimas. Tai yra tada, kai įmonė baigia savo egzistavimą, parduoda visą savo turtą ir naudoja grynuosius pinigus kreditoriams.
Tačiau įmonės gali atsidurti situacijose, kai joms tikrai nebelieka jokių įsipareigojimų. Tai reiškia, kad verslas veikė efektyviai ir sugebėjo protingai valdyti savo finansus. Tokio tipo verslo skolų panaikinimas yra labai populiarus įvairiose įmonėse.
Dažniausiai taip atsitiks, jei įmonė normaliai veiklai nepasikliaus kreditu. Kai įmonė sumoka grynaisiais už visas gamyboje sunaudotas žaliavas, įmonė neturės skolų, kurias reikia sumokėti. Tačiau tai reiškia, kad įmonė turėtų turėti didžiulį pradinį kapitalą. Taip yra todėl, kad žaliavos kainuoja daug pinigų, o įmonės dažnai negali atsiskaityti grynaisiais, kol neprasideda gamyba ir neparduoja iš žaliavų pagamintos prekės.
Tokio tipo verslo skolų panaikinimas yra labai pageidautinas ir turėtų būti kiekvienos įmonės tikslas. Tačiau kai kurie žmonės tai gali apibūdinti kaip pernelyg idealistišką. Faktas yra tas, kad įmonės turi skolų. Štai kodėl balansuose yra įsipareigojimų stulpelis. Skolų išieškojimas gali padėti, bet tik ne bankroto atveju…