Patarimai, padėsiantys išsirinkti grandines pjūklams


Kategorijos:

Temos:

Jeigu turite savo ūkį prie namo ar sodybos, greičiausiai naudojate grandininį pjūklą, kurio dėka pasiruošiate malkų, atliekate įvairius darbus. Ką daryti pjūklui atšipus ar išsikraipius grandinės nareliams? Jums bus reikalingos naujos grandinės pjūklams.

Idealu, jeigu galite įsigyti originalią, to paties prekės ženklo kaip ir pjūklas, grandinę. Pavyzdžiui, „Husqvarna“ pjūklams geriausiai tiks „Husqvarna“ grandinės, kurios pagamintos taip, kad idealiai atitiktų šio prekės ženklo pjūklo juostą. Įsigijus originalią detalę jūsų prietaisas veiks sklandžiau ir ilgiau. „Husqvarna“ grandinių pjūklams galite įsigyti internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt.

Turint mažiau žinomo prekės ženklo pjūklą bus sunkiau rasti originalią grandinę Lietuvoje, o jos siuntimas iš kitų šalių gali užtrukti ir kainuoti brangiau. Kai kiemas užverstas lentomis, kurias būtų gerai supjauti, kol nelyja lietus, o pjūklas atšipęs, vienintelė išeitis – universalios grandinės pjūklams. Ieškodami tokios grandinės išsiaiškinkite įvairius parametrus, pagal kuriuos išsirinksite tinkamą detalę.

Įsigykite kokybiškas „Agro Parts Baltija“ detales

Siūlome užsisakyti universalias grandines pjūklams jau minėtoje internetinėje parduotuvėje arba atvykti į saloną, esantį Kaune, Lakūnų pl. 81. Kauniečiams galbūt patogiau tiesiog atvykti į fizinę parduotuvę, atsivežti seną pjūklo grandinę bei juostą ir paprašyti, kad konsultantas parinktų naują detalę. Tačiau, jeigu Kaune negyvenate, detales užsakykite internetu, iš sandėlio jos bus pristatytos 1-3 dienų bėgyje. Jeigu dalis reikia užsakyti iš gamintojo, jos įprastai pristatomos 7-14 dienų bėgyje.

Grandinės pjūklams – kaip išsirinkti?

Sužinoję, į kokius parametrus atkreipti dėmesį renkantis grandinę, rasite sau tinkamiausią. Geriau vieną kartą įsisavinti informaciją, kad ateityje galėtumėte greitai nuspręsti, kokią detalę įsigyti.

Taigi, reikia atkreipti į tris grandinių pjūklams duomenis:

1. grandinės žingsnį;

2. plotį;

3. varančių narelių skaičių.

Interneto parduotuvėje agropartsbaltija.lt, suraskite puslapį „Pjūklų dalys“ ir „Pjovimo grandinės pjūklams“, paspaudę ant pastarojo puslapio, kairėje pusėje matysite šiuos 3 grandinių parametrus. Pažymėkite atitinkančius jūsų grandinę ir gausite rezultatą – pjūklo juostai tinkamas grandines. Pjūklo grandinės storį galima sužinoti ją pamatavus. Grandinės plotis ir žingsnis dažnai nurodomas ant pjūklo juostos.

Tikimės, kad patarimų dėka, sėkmingai pavyko pakeisti grandinę ir laiku atlikti numatytus darbus.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: