Prekyba Lietuvoje ir prekių importas


Kategorijos:

,

Temos:

Jei ką tik įsteigėte naują įmonę ir planuojate užsiimti prekybos veikla Lietuvoje, turite nuspręsti, iš kur pirksite produkciją, t.y. ar iš Lietuvoje įsikūrusių bendrovių, ar vis dėlto ieškosite prekių užsienio šalyse ir galiausiai jas importuosite į Lietuvą. Jei vis dėlto prekes, kuriomis jūs norėsite prekiauti Lietuvoje, jums būtų palankiau importuoti iš užsienio, akivaizdu, kad turėtumėte labai gerai apgalvoti visas jūsų laukiančias procedūras ir užtikrinti, kad viskas eisis pagal planą. Taigi, turbūt svarstote, nuo ko jūs turėtumėte pradėti?

Žinoma, pirmiausia jūs turite išsiaiškinti, kas užsienio šalyse galėtų būti jūsų tiekėjais. Akivaizdu, kad jums reikia atrasti tiekėjus, kurie galėtų pasiūlyti labai palankias sąlygas ir ypatingai žemas kainas. Nuo to tiesiogiai priklausytų ir jūsų konkurencingumas Lietuvos rinkoje. Kaip bebūtų, tiekėjų paieška gali būti pakankamai sudėtingas procesas, kadangi tenka išspręsti labai daug skirtingų užduočių ir kartu skirti daug laiko. Todėl turite būti pasiruošę pakankamai sudėtingam darbui. Be to, atminkite, kad nors tiekėjų gali būti labai daug, ne kiekvienas yra toks, kokio jūs tikitės. Trumpiau tariant, kiekvienas turi savitą tvarką ir taiko skirtingas sąlygas, o tai reiškia, kad kai kurių tiekėjų tvarka gali jums visiškai netikti.

Taip pat ypač svarbu išsiaiškinti ir koks yra vienų ar kitų tiekėjų patikimumas. Laimei, šiandien labai daug naudingos informacijos galima surasti naudojantis internetu, o tai reiškia, kad jei jūs skirsite daugiau laiko ir pasidairysite informacijos internete, jums turėtų būti paprasčiau suprasti, kokio lygio yra skirtingi tiekėjai ir ką apie juos gali pasakyti kiti vartotojai. Kuo daugiau informacijos rasite, tuo užtikrinčiau jausitės ir galėsite priimti sėkmingus tolimesnius sprendimus.

Be abejo, kai kuriais atvejais gali tekti pirmiausia patiems nuvykti į užsienio šalį, kurioje susitiktumėte su tiekėjų atstovais ir galėtumėte detaliau aptarti visas sutarties detales. Tačiau tuomet, kai visa tai bus išspręsta, turite nepamiršti ir apie dar vieną svarbų klausimą, kuris yra importo procedūros. Tai reiškia, kad tuomet, kai jūsų iš užsienio įsigytos prekės pasieks Lietuvą, bus reikalinga įgyvendinti visas muitinės procedūras, užpildant ir pateikiant muitinės deklaracijas. Patiems tai padaryti gali būti pakankamai sudėtinga ir keblu. Tuo tarpu, jei jūs šiuos darbus patikėsite vežėjams, taip pat neturėtumėte nustebti, jei jie padarys klaidų ir muitinės deklaracijos bus pateiktos neteisingai. Nereikia nė sakyti, kad visa tai jums sukels daug papildomų problemų ir jums taip pat teks susidurti su prastovomis, kurios tikrai nepadeda jūsų verslui.

Taigi, turbūt klausiate savęs, kaipgi jūs galėtumėte sklandžiau ir veiksmingiau išspręsti šį aktualų klausimą? Laimei, sprendimas šiandien yra labai nesudėtingas. Jums reikėtų kreiptis į muitinės tarpininkus, pvz., https://deklarantai.lt. Jei naudositės šios srities profesionalų paslaugomis, jums nebereikės sukti galvos dėl savarankiško muitinės deklaracijų pildymo. Visu tuo už jus pasirūpins patyrę muitinės tarpininkai, kurie daugybę metų dirba šioje srityje. Žinoma, jums gali kilti klausimas, kurią bendrovę jums būtų geriau pasirinkti. Tačiau atsakymas priklauso nuo to, kokie yra jūsų keliami reikalavimai.

Kaip bebūtų, jei norite, kad paslaugos jums būtų suteiktos kokybiškai ir profesionaliai, visiškai suprantama, jog turėtumėte orientuotis į profesionalumą ir patirtį. Be to, kad būtumėte tikri, jog kreipiatės į tikrus profesionalus, visuomet galite peržiūrėti ir kitų vartotojų internete pateikiamus atsiliepimus, kurie gali labai veiksmingai pasitarnauti priimant galutinį sprendimą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: