Adderecare.lt – kas tai per vieta?


Kategorijos:

Temos:

Adderecare.lt – tai slaugos namai. Atsidarę prieš porą metų Trakuose jau traukia svečius aktyviai ne tik savo teikiamomis paslaugomis, bet ir unikalia vieta. Apsupti gamtos ir ramybės, miško garsų ir harmonijos – adderecare.lt svečiai čia jaučiasi nuostabiai. Nors diagnozės neleidžia pilnai mėgautis gyvenimu, rūpestingas ir malonus kolektyvas daro viską, kad jie čia jaustusi kuo geriau ir galėtų pasimėgauti savo laiku čia. 

Adderecare.lt naujienos

Adderecare.lt savo svečiams ir artimiesiems visuomet ieško naujų veiklų ir būdų pagerinti jų gyvenimą. Vienas iš tokių būdų – atvirų durų dienos apsižiūrėti adderecare.lt slaugos namus. Tai padės jums apsipręsti ir tuo pačiu geriau susipažinti su slaugos namais. Tokie susitikimai taip pat padės išsiaiškinti visus neatsakytus klausimus daug paprasčiau.

Dar viena naujiena adderecare.lt – muzikos terapijos. Tai viena iš veiklų, kurios yra siūlomos pacientams, kad jų gyvenimo kokybė gerėtų, o gyvenimas adderecare.lt taptų dar jaukesnis ir šviesesnis. Tokia terapija padeda mažinti stresą, leidžia atsiskleisti kūrybiškumui ir gerina psichologinę savijautą. 

Dar viena graži ir puiki adderecare.lt iniciatyva yra Švedijos karalienės slaugos apdovanojimai. Kadangi adderecare.lt bendradarbiauja su Švedijos slaugos organizacijomis ir fondais, galimybė organizuoti tokius apdovanojimus dar labiau praturtina ir tobulina slaugą Lietuvoje. Konkurso metu yra siekiama atrasti naujų ir inovatyvių būdų gerinti slaugos paslaugas, slaugos pacientų gyvenimo kokybę, fizinę ir psichologinę savijautą. Adderecare.lt šį konkursą organizuoja kartu su Švedijos karalystės ambasada Lietuvoje. 

Kaip gauti reikiamą informaciją slaugai?

Slaugos siuntimas dažniausiai yra išrašomas gydytojo. Tai gali būti šeimos arba gydantis gydytojas. Adderecare.lt yra privatūs slaugos namai, todėl čia patekti galima ir be siuntimo – mokamai. Visą reikalingą informaciją slaugai gauti galite rasti adderecare.lt internetiniame puslapyje arba pasiklausus savo gydytojo. 

Slaugos tipai gali būti įvairūs, todėl labai svarbu žinoti galutinę diagnozę ir kokių sąlygų reikės žmogui. Tai leis slaugos namams iš anksto pasiruošti ir užtikrinti geras ir kokybiškas paslaugas adderecare.lt slaugos ligoninėje. Jeigu nežinote nuo ko pradėti – kreipkitės tiesiogiai į slaugos namus, kurie nukreips tinkama linkme ir papasakos, kokie dokumentai jums yra reikalingi.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: