Baldų parodos Vokietijoje


Kategorijos:

Temos:

Vokietija garsėja ne tik aukštos kokybės produktais, bet ir puikiai organizuojamais renginiais, todėl šioje šalyje vykstančiose baldų parodose tikrai verta apsilankyti baldų įmonių atstovams, interjero dizaineriams ar namų įkūrimu, statybomis, medienos pramone besidomintiems asmenims.

Tarptautinės baldų parodos 2021 metais

2021 metais gegužės 10-14 dienomis vyks paroda Hanoveryje „LIGNA 2021“. Tai renginys, apjungiantis miškininkystės, baldų ir medienos pramones. Parodoje bus skiriamas dėmesys medienos pramonės sąnaudų mažinimui ir efektyvumo didinimui; augalinėms ir pagalbinėms medžiagoms medienos plokščių ir faneros gamybai. Bus pristatytos lentpjūvių technologijos, pažangių technologijų integravimas medienos apdirbimui.

2021 metais kovo 19-21 dienomis vyks baldų paroda Reinštetene „INVENTA 2021“. Šios parodos sektoriai – statybos technologijos ir įranga, baldai, miškininkystė, sodininkystė, žuvininkystė, atsinaujinantys energijos šaltiniai, surenkamieji namai ir kt. Daug dėmesio renginyje bus skiriama energetiniam efektyvumui, ekologiškų statybų plėtrai. Ši paroda – puiki vieta užmegzti verslo ryšius panašių sričių įmonių atstovams.

Baldų parodos Vokietijoje dažniausiai apjungiamos su kitais sektoriais, kaip statybos, mediena, atsinaujinantys energijos šaltiniai, ekologija ir kt. Dar viena „IHM 2021“ amatų mugė, sutraukianti daugiau nei 130 000 lankytojų vyks kovo 10-14 dienomis Miunchene. Joje verslo ryšius plėsti galės baldų pramonės atstovai, statybų ir interjero konstrukcijų, amatų ir paslaugų specialistai. Tai renginys, kuriame produktus ir paslaugas praeitais metais pristatė 991 dalyvis iš Vokietijos ir kitų valstybių. Tokiuose didžiuliuose tarptautiniuose renginiuose verslo ryšius galima plėtoti ne tik su Vokietijos, bet ir kitų Europos šalių atstovais.

„IMM Cologne 2021“ tai pirmaujanti baldų pramonės mugė, kurioje gražiausias miegamojo, virtuvės, svetainės baldų kolekcijas pristatys geriausi gamintojai iš viso pasaulio. Šioje parodoje taip pat bus galima rasti interjero dekoracijas, namų apyvokos reikmenis, čiužinius, patalynę, vaikiškus baldus. Mugė vyks 2021 metų sausio 18-24 dienomis parodų centre Cologne exhibition centre, Kelne.

Sudalyvauti tarptautinėse baldų parodose verta kiekvienai baldų gamybos įmonei, norinčiai įsitvirtinti užsienyje. Susipažinti su potencialiais užsienio verslo partneriais, tiekėjais, pirkėjais ir pardavėjais galima ir lankant tarptautines parodas. Jeigu reikalinga pagalba organizuojant lankymą ar dalyvavimą šiuose renginiuose, kreipkitės į UAB „Autarė“.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: