Benzininių pjūklų dalys elektroninėje parduotuvėje


Kategorijos:

,

Temos:

Intensyviai dirbant su pjūklu po kurio laiko pradeda dilti tam tikros jo detalės, todėl įrankis sugenda. Pastebėjus gedimą privalu nedelsiant jį šalinti, nes kitaip dirbti yra nesaugu. Išsiaiškinus, kokias benzininio pjūklo dalis reikėtų pakeisti, jas galite įsigyti internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt, čia rasite įvairių modelių, nebrangių pjūklo dalių. Taip sutaupysite įrankio remontui. Jums tereikia žinoti įrankio modelį ir detalių parametrus. Šioje parduotuvėje internete taip pat galima įsigyti elektrinių, kinietiškų, Husqvarna pjūklų dalių.

Dažniausiai gendančios benzininių pjūklų dalys

Intensyviausiai naudojama pjūklo dalis – grandinė. Ją dažnai reikia galąsti. „Agro Parts Baltija“ galima įsigyti reikiamų įrankių pjūklui galąsti. Išsikraipius grandinės nareliams ar net visiškai nutrūkus, grandinę galima įsigyti atskirai ir pritaikyti jūsų pjūklui. Reikėtų žinoti jos parametrus: grandinės storį, žingsnį, narelių skaičių. Su grandine glaudžiai susijusi pjovimo juosta, įprastai dirbama su viena šios juostos puse, todėl po kurio laiko ją reikėtų apversti, kad vienodai diltų abi pusės. Jeigu pjovimo juostą reikia keisti, ji turėtų atitikti grandinės parametrus, taip pat pasirinkite jums tinkamą juostos ilgį ir storį.

Taip pat dažnai gendančios benzininių pjūklų dalys – žvaigždutės, padangos, antivibraciniai elementai, grandinės įtempimo sistema. Pravartu turėti šių detalių atsargoje, kad nereikėtų nutraukti darbo dienos ir būtų galima dalis pakeisti iš karto.

Variklio gedimai

Dažniausiai pasitaikantys akivaizdūs benzininio pjūklo variklio gedimai:

  • neužsiveda variklis;
  • užsiveda, bet netrukus sustoja;
  • variklis užgęsta pjovimo metu.

Benzininio pjūklo dalys, susijusios su variklio sistema tai degalų tiekimo ir išmetimo sistemos, uždegimas, cilindro ir stūmoklio dalys. Variklis susiję ir su sankaba, grandinės stabdžiu, tepimo sistema, padangomis.

Variklio gedimai gali atsirasti dėl kuro sistemos nesklandumų, užsikimšusio kuro filtro, karbiuratoriaus kanalų užsikimšimo, membranos vientisumo pažeidimo. Kuro filtrą rekomenduojama reguliariai valyti ir keisti kas tris mėnesius. Norėdami remontuoti karbiuratorių ar kitą pjūklo sistemą, susipažinkite su visomis sistemos detalėmis.

Kokias benzininių pjūklų dalis reikia keisti jums gali patarti šių pjūklų serviso specialistai. Užsisakius agropartsbaltija.lt, jums bus greitai pristatytos kokybiškos detalės, netrukus galėsite suremontuoti savo pjūklą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: