Buhalterinės apskaitos paslaugos: tai, kad patiko kitam, tau gali netikti


Kategorijos:

Temos:

buhalterinės paslaugos

Didelės firmos, sudarytos iš kelių atskirų skyrių, atliekančių skirtingas funkcijas, dažniausiai turi ir kabinetą, ant kurio durų kabo užrašas „buhalterija“. Tokios pareigybės pas smulkiąsias „žuveles“, kuriose dirba vos keli ar keliolika darbuotojų, dažniausiai nerasi. Tiesą sakant, praktika, kai atsisakoma pastovaus buhalterio etato, vis dažniausiai taikoma ir minėtame stambiajame versle. Ne, tai tikrai nereiškia, jog sumažėjo buhalterinės apskaitos formalumų:  tiesiog samdomos apskaitos paslaugos Kaune (ar kitame mieste) konkrečiai funkcijai atlikti. Verslininkai, išbandę tokią paslaugą, netrunka įsitikinti, jog pastarasis variantas finansiniu atžvilgiu kur kas patrauklesnis: sumokama ne už kėdės „trynimą“, bet konkrečių darbų atlikimą.

Šiais laikais, kai įvairių verslo sričių atstovai save pristato inernetinėje erdvėje, rasti reikiamus kontaktus nėra sudėtinga. Netgi priešingai: problema išsirinkti tą, kuriuo tikrai gali pasitikėti. Vienas iš variantų – REDITUS AMNIS paslaugos, apimančios visas buhalterinės apskaitos vingrybes. Aišku, aklai pasitikėti reklama ir rekomendacijomis (tai, kas patiko kitam, tau gali visiškai netikti) nederėtų. Prieš renkantis buhalterį ar kitos paslaugos teikėją, derėtų objektyviai įvertinti tam tikrus niuansus bei teikiamų paslaugų atitikimą turimų poreikių atžvilgiu.

Bandant „atsijoti“ buhalterius, derėtų atkreipti dėmesį į žemiau pateiktus niuansus.

Ar buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos konkrečiame mieste, ar prieinama apskaitos tvarkymo nuotoliniu būdu galimybė? Pastarasis varianta vis labiau populiarėja, kadangi tai atveria platesnes bendradarbiavimo galimybes (nebereikia būti „pririštu“ prie konkretaus miesto), efektyviai taupomos finansinės bei laiko sąnaudos.

Ar asmuo/firma, siūlantys savo teikiamas buhalterinės apskaitos paslaugas, gali pasidalinti buvusių klientų atsiliepimais? Natūralu, jog ilgesnį laiką dirbant savo srityje, susikaupia nuolatinių klientų ratas, turintis vienokią ar kitokią nuomonę apie suteiktą paslaugą. Kuo daugiau vadinamųjų „like“, tuo, tikėtina, aukštesnės kokybės paslaugų galima tikėtis.

Ar asmuo, kandidatuojantis į buhalterio paslaugas, priimtinas jums kaip asmenybė? Nors pagrindinė buhalterių veikla orientuota į darbą su popieriais, tai nereiškia, jog pastarojo asmeninės savybės klientams yra visiškai nesvarbios. Kai toks gausus pasirinkimas analogišką paslaugą atliekančiųjų, pastarosios neretai ir tampa svertu, lemiančiu sutarties sudarymą su konkrečiu asmeniu. Jei jūs šiuo metu ieškote buhalterio, nepamirškite apsvarstyti ir minėto niuanso.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: