Didelis skyrybų skaičius ir patarimai santuokos nutraukimui


Kategorijos:

Temos:

Skyrybų paslaugų teikėjų šiuolaikinėje rinkoje daugėja geometrine progresija. Tai rodo, kad skyrybos šiandien yra labai dažnas reiškinys. Ir tiesą sakant, tereikia pažvelgti į skyrybų statistiką Lietuvoje, atspindinčią tikrąją situaciją, kuri neabejotinai labai liūdina. Žinoma, žmonės, kurie nusprendžia nutraukti savo santuoką, dažnai pirmiausia mano, jog su tokia situacija jie susidūrė vieninteliai, tačiau iš tikrųjų viskas yra priešingai. Nors akivaizdu, kad skyrybų priežastys gali būti skirtingos, vis dėlto kasdien išsiskiria labai daug porų. Taigi, galite būti tikri, kad jūs nesate vieni, o tai taip pat reiškia, jog galite pasitelkti priemones, kurios padėtų jums lengviau pajudėti iš pirminio taško.

Kaip jau buvo minėta, kiekviena situacija yra labai skirtinga. Ką jau kalbėti apie tai, kad vienus žmones domina skyrybos Lietuvoje, o kitus – skyrybos užsienyje. Tačiau nepaisant to, su kokia situacija jūs susidurtumėte, pirmiausia turėtumėte pagalvoti, ar jūsų santuokos nutraukimas tikrai yra pati geriausia išeitis? Kaip bebūtų gaila, tačiau tikrai ne kiekviena išsiskirti nusprendusi santuokoje gyvenanti pora imasi visų priemonių, kurios galėtų padėti atkurti savo pašlijusius santykius ir sutvirtinti santuoką. Dažnai į tokias pastangas yra tiesiog numojama ranka, nemanant, jog jos galėtų padėti sukurti norimus rezultatus. Bet jei jūs net nepabandysite, niekuomet negalėsite būti tikri, ar jums iš tikrųjų nebūtų pavykę.

Taigi, priimti sprendimą nutraukti savo santuoką jūs turėtumėte tik tuomet, kai būsite išbandę visas jums prieinamas galimybes savo santuokos išsaugojimui. Kita vertus, kai kuriais atvejais santuokoje gyvenantys žmonės po kurio laiko tiesiog ima nebejausti jokios abipusės traukos ir meilė tiesiog išblėsta. Tokiose situacijose sutuoktiniai gali nė nesusidurti su jokiais pykčiais ar nesutarimais, tačiau gyvendami drauge jie nesijaučia laimingi. Todėl natūralu, kad sprendimas skirtis jiems gali atrodyti kaip optimaliausias.

Be abejo, kai nusprendžiama pasukti skirtingais keliais, prieš tai reikėtų būti tikriems, kad jums pavyko didžiąją dalį svarbių klausimų išspręsti taikiu būdu. Nepaisant to, kiek laiko truko jūsų santuoka, tikrai yra klausimų, kurie bus aktualūs tiek jums, tiek ir jūsų antrajai pusei. Todėl jei jums pavyktų tokius klausimus išspręsti taikiai, galėtumėte daug lengviau išsiskirti, išvengiant papildomų sunkumų ir bereikalingai didelio streso.

Tuo tarpu, jei net nenumanote, kaip vyks skyrybų procesas ir kokius skyrybų dokumentus jums reikės sutvarkyti, nepamirškite, kad viskas gali tapti daug aiškiau, sklandžiau ir paprasčiau, jei jūs apsvarstytumėte galimybę kreiptis į skyrybų advokatus. Tai yra šios srities profesionalai, kurie jums gali suteikti profesionalias paslaugas ir užtikrinti, kad nuo jūsų pečių būtų pašalinta begalė rūpesčių, kurie paprastai iškyla tuomet, kai bandoma visus klausimus išspręsti savo pačių jėgomis.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: