Etikečių spausdintuvai: tipai ir pritaikymas


Kategorijos:

,

Temos:

Etikečių spausdintuvai yra reikalingi įvairiose verslo sferose tiek didelėse, tiek mažesnėse įmonėse. Produktų ir prekių ženklinimas – labai svarbus. Tačiau spausdintuvai gali būti naudojami ne tik etikečių spausdinimui. Nuo to, kokio tipo yra spausdintuvas, priklauso jo pasiekiami rezultatai. Renkantis spausdintuvą, reikia įvertinti Jums reikalingų etikečių spausdinimo kiekius ir dažnumą.

Mobilūs spausdintuvai. Dažniausiai tokio tipo etikečių spausdintuvai naudojami veiklose, kai prekes reikia ženklinti pardavimo vietoje. Taip pat tai yra geras pasirinkimas, jeigu manote, kad karts nuo karto spausdintuvui reikės pakeisti vietą. Tokio tipo spausdintuvai dažnai spausdina ne tik priklijuojamas etiketes, bet ir popierinius čekius. Jie dažnai naudojami prekyboje ir maitinimo įstaigų veikloje.

Stacionarūs spausdintuvai. Didesni, galingesni ir didesnius etikečių kiekius spausdinti galintys aparatai. Tokio tipo etikečių spausdintuvas dažniausiai pasirenkamas vidutinio dydžio įmonėse, kai spausdinti reikia gana dažnai.

Pramoniniai spausdintuvai. Tokio tipo etikečių spausdintuvai reikalingi, kai įmonėje reikia daug ir dažnai spausdinti etiketes. Dažniausiai tai stambioms kompanijoms reikalingi aparatai, kurie gali dirbti per pertraukų. Todėl jų rezultatai – labai aukšti. Be to, dažniausiai pramoniniai spausdintuvai turi daug įvairių funkcijų. Pavyzdžiui, juose lengva pakeisti etiketėse numatytą tekstą. Taip pat tokio tipo spausdintuvai gali spausdinti ir spalvotai.

Tekstiliniai spausdintuvai. Jeigu norite atsispausdinti ne tik etiketę ar lipduką, bet ir prekės ženklinimą ant tekstilės, Jums reikalingas specialus etikečių spausdintuvas, kuris spausdina ant tekstilės. Tai šiuolaikiški spausdintuvai, kurie gali būti naudojami įvairiose veiklose. Taip pat tokie spausdintuvai puikiai tinka įvairių reklamų spaudos darbams, kai informacija turi būti perteikta ant tekstilės gaminio. Be to, naudojant tokį spausdintuvą, galima pasigaminti daug įmonę reprezentuojančių gaminių, tokių kaip vėliavėlės, knygų skirtukai, servetėlės, kiti smulkūs gaminiai, ant kurių galima atspausti Jūsų įmonės rekvizitus.

Korteliniai spausdintuvai. Etikečių spausdintuvai gali būti naudojami ne tik ženklinimui, bet ir kitoms funkcijoms. Pavyzdžiui, korteliniai spausdintuvai dažnai naudojami įvairiose zonose, kurios yra mokamos. Pavyzdžiui, įvažiuojant į automobilių stovėjimo aikštelę ir ją paliekant. Tokiais atvejais korteliniai spausdintuvai pasirenkami tam, kad išduotas bilietas būtų kokybiškas, nepasimestų, o aparatui būtų lengviau jį nuskaityti.

Jeigu nesate apsisprendę, kuris etikečių spausdintuvas Jums geriausiai tiks, verta pasidomėti šių aparatų nuoma. Galite išsinuomoti trumpam tai vieną, tai kitą spausdintuvą ir palyginti tarpusavyje. Tuomet jeigu planuosite įsigyti nuosavą, bus lengviau apsispręsti, koks spausdintuvas geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius ir įmonės veiklą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: