Google reklama – kas tai?


Kategorijos:

,

Temos:

Vis dažniau tarp įvairių įmonių ar verslų yra girdimas terminas Google reklama. Skaitmeninio marketingo agentūra ,,Nomadomas’’ siūlo padėti jums su tokio tipo reklamomis. Tačiau kas yra Google reklama ir kodėl žmonės ją renkasi? Google reklama – tai skaitmeninės reklamos tipas, kuomet yra iškeliamas jūsų tinklapis paieškos sistemoje aukščiau arba vaizdiniu formatu pateikta reklama kitose svetainėse. Google reklama leidžia pasirinkti, kokią reklamą jūs naudosite, kad pasiektumėte savo tikslinę auditoriją. Kadangi Google yra vien žinomiausių ir labiausiai naršomų naršyklių, Google reklama gali tapti puikiu sprendimu jūsų įmonei.

Ar Google reklama yra brangi?

Google reklama veikia rezultatų principų. Tai reiškia, jog yra mokama tik už pasiekimus – paspaudimus, apsilankymus svetainėje ir panašiai. Google reklamos kainos dažniausiai yra nustatomas pagal raktinių žodžių populiarumą ir jų konkurencingumą rinkoje. Todėl tinkamas raktinių žodžių pasirinkimas yra vienas iš esminių punktų. Taip pat, norint pasiekti tikslinį klientą su savo Google reklama reikia ir atitinkamų auditorijos nustatymų. Juk jei produktas yra parduodamas tik Lietuvoje, nesirinksime Latvijos kaip papildomos auditorijos. Tai padeda susiaurinti potencialių klientų paieškas. Google reklama yra nuolat stebima ir prižiūrima agentūros specialistų, todėl matant, kaip jai sekasi, galima lengviau paskirstyti biudžetą. Google reklama atneša efektyvius rezultatus, kai yra padaryta teisingai, todėl kreiptis į agentūrą dėl Google reklamos yra tinkamas žingsnis.

Kaip išsirinkti tinkamą Google reklamą?

Google reklama turi kelis tipus, todėl išsirinkti sau tinkamą gali tapti sudėtingiau. Dėl to reklamos agentūra, dirbanti su Google reklama, gali padėti jums išsiaiškinti, ko jums reikia. Priklausomai nuo siekių, Google reklama gali būti tik paieškos formoje, tik vaizdinė arba maišyta. Google reklama priklauso ir nuo teikiamo produkto ar biudžeto, todėl geriau patarti gali Google reklamos specialistai. Išanalizavę jūsų produktą ar paslaugą, pasiūlys geriausią ir efektyviausią variantą jums pasiekti klientą būtent su Google reklama. O jeigu jau esate paleidę savo Google reklamas, tačiau matote, kad jos neveikia, neatveda žmonių į svetainę ir yra tiesiog išleidžiami pinigai, agentūra gali padėti jums atrasti klaidas bei jas sutvarkyti. Google reklama gali būti painus labirintas tiems, kas neturi nei patirties, nei žinių šioje srityje, todėl dėl tinkamų sprendimų priėmimo geriausia prašyti specialistų pagalbos.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: