Kaip prižiūrėti rekuperatorių žiemos metu?


Kategorijos:

Temos:

Uždarę savo namus nuo žiemos šalčio, taip pat sumažinate ventiliacijos kiekį, užtikrinantį gryną orą jūsų gyvenamajai aplinkai. Veiksmingas būdas užtikrinti puikią patalpų oro kokybę jūsų namuose, kartu išlaikant tinkamą šildymo lygį, yra šilumos atgavimo ventiliatorius.

Šilumos regeneravimo ventiliatoriai, kartais vadinami HRV arba oras-oras šilumokaičiais, užtikrina viso namo ventiliaciją, tuo pačiu perdirbdami didelę šilumos dalį, kuri kitu atveju prarastų vėdinimo metu. Jie padidina gryno oro tiekimą jūsų namams, tačiau taip pat atgauna didelę dalį šilumos, kurią jau sumokėjote.

Norint efektyviausiai naudoti šilumos atgavimo ventiliatorių, įrenginį reikia įrengti namo palėpėje. Ten sistema ištraukia orą iš jūsų namo vidaus. Šis oras jau buvo pašildytas ir jame vis dar yra didelis šilumos energijos kiekis. Patalpų oras patenka į šilumokaitį HRV viduje. Šiame šilumokaityje yra aliuminio plokštės arba kitokio tipo šilumos perdavimo plokštės su keliais atskirais oro kanalais.

Nors įrenginys iš jūsų namo įsiurbia jau įkaitintą orą, jis taip pat pumpuoja gryną lauko orą ir siunčia jį į tą patį šilumokaičio. Šilumokaičio viduje du oro srautai praeina arti vienas kito, nesimaišydami. Jiems artėjant, išeinančio oro šiluma sušildo įeinantį orą, perduodama esamą šilumą – ją susigrąžina, kol ji netenka lauko. Pašildytas įeinantis oras toliau eina į jūsų ŠVOK sistemos oro paskirstymo kanalą, kur jis cirkuliuoja visuose namuose, kad užtikrintų reikiamą vėdinimą.

Šilumos regeneravimo ventiliatoriai yra labai efektyvūs, jie atgauna ir perduoda net 80 procentų šilumos, esančios išeinančiame ore. Kadangi tiek šilumos energijos yra atgaunama, sumažėja bendros komunalinių paslaugų išlaidos ir sumažėja įtampa dėl jūsų namų šildymo sistemos. Tokie prietaisai atneša didelę naudą, gerinant namų komfortą ir sumažinant sąskaitas už šildymą žiemą https://www.rekuperatoriucentras.lt/rekuperacine-sistema-2.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: