Kalėdinės Maxima tradicijos ir staigmenos


Kategorijos:

Temos:

akcijos

Žiemos šventės – magiškas ir pilnas šventinės nuotaikos laikotarpis. Ne ką mažiau jaudinantis, tačiau kartais keliantis nemažai streso, yra prieškalėdinis laikotarpis, kai stengiamės šventėms pasiruošti tinkamai ir suteikti joms kiek įmanoma daugiau šventiškumo bei  jaukumo. Be tam tikrų pirkinių tuo metu išties neįmanoma išsiversti. Tad visi prekybos centrai, taip pat ir Maxima, stengiasi patenkinti savo klientų lūkesčius ir nustebinti vis naujomis kalėdinėmis staigmenomis.

Maximos akcijų leidinys pirkėjus pasiekia kiekvieną savaitę ir pateikia visas tuo laikotarpiu galiojančias Maxima akcijas. Tuo tarpu, prieš Kalėdas Maximos akcijų ir įvairių specialių pasiūlymų, bei juos iliustruojančių leidinių dar pagausėja. Tokiu būdu pirkėjams nereikia eikvoti laiko vaikščiojant po parduotuves ir dairantis kalėdinių dovanų ar dekoracijų. Be to, visuomet galite internetinėje svetainėje pavartyti ir elektroninį Maximos akcijų leidinį.

Šiais metais savo pirkėjus šis prekybos centrų tinklas nudžiugino kalėdiniu žaislų katalogu. Jame galima rasti žaislų tiek berniukams, tiek mergaitėms, įvairių konstruktorių, pliušinių žaislų, stalo žaidimų, dėlionių, knygučių ir kt. Sutikite, tai puikus būdas su mažyliu  jaukiai praleisti laiką vartant katalogą ir tuo pačiu metu sužinoti apie kokią kalėdinę dovanėlę svajoja Jūsų atžala.

Tuo tarpu, šeimininkėms ir visiems, ieškantiems kalėdinių dovanų, puikiai pagelbės Maxima katalogas „Kalėdų Kalėdos“. Jame atrasite ne tik su akcija parduodamų produktų sąrašą, bet ir puikių kalėdinių patiekalų receptų. Ieškantiems dovanų artimiesiems ir draugams, katalogo puslapiuose pateikta galybė dovanų variantų: pradedant kalėdinėmis dekoracijomis ir baigiant kosmetikos rinkiniais ar vonios reikmenimis. Puikiai supakuotos dovanos net ir kukliausią jų turinį pavers prabangia staigmena.

Ne ką mažiau šventinis ir turintis magijos laikotarpis daugeliui žmonių mūsų šalyje yra Kūčios. Jomis Maxima meistrai taip pat pasirūpino. Šeimininkės, pačios ruošiančios kūčių vakarienę, ras visus reikiamus produktus ir ingredientus savo gaminamiems patiekalams. Tuo tarpu,  tą dieną dirbantys, bet vakarienę trokštantys praturtinti kūčių valgiais, tikrai suras ne vieną šiai progai jau pagamintą patiekalą. Tai išties puiki išeitis, kai norite suderinti darbus bei šventinę nuotaiką ir kartu leidžiamą laiką  su artimaisias.

Vilniaus gyventojams Maxima akcijos kartu su portalu Delfi ir šiais metais siūlo puikią pramogą – Kalėdų traukinuką. Jau nuo gruodžio 1 dienos iki pat sausio 7-os sostinės gatvėmis riedės Kalėdinis traukinukas. Tai puiki kelionė po šventiškai pasipuošusią sostinę ne tik tėveliams ir jų vaikams, bet ir į svečius atvykusiems Jūsų draugams ar giminaičiams.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: