Kodėl turėtų būti galandamos husqvarna grandinės?


Kategorijos:

Temos:

Kartais gali atrodyti, jog pjūklas nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir pakanka vien tik papildyti jį degalais. Tačiau taip nėra, kadangi šis įrenginys turi ir smarkiai besidėvinčių dalių, kurių apsaugoti praktiškai neįmanoma. Todėl joms reikia priežiūros, net jeigu ir įrankis naudojamas tvarkingai ir pagal paskirtį. Kadangi tiek ilgą laiką pjaunant medieną, tiek ir netyčia pataikius į kažkokį kietesnį daiktą, ši dalis atšimpa ir nebėra tokia aštri. Tuomet automatiškai reikia daugiau resursų tam pačiam darbui atlikti, kas lemia padidėjusias kuro sąnaudas ir netgi sulėtėjusį patį pjovimą. Tačiau tokiu atveju gali padėti galandimas, kuris leidžia sugrąžinti buvusį aštrumą ir mėgautis pilnaverčiu darbu. Todėl tuo reikėtų pasirūpinti periodiškai.

Ar sudėtinga tą daryti?

Dažniausiai husqvarna grandinės gali būti pagaląstos pakankamai paprastai. Aišku, tam prireiks specialių įrankių, tačiau tokie galąstuvai parduodami daugelyje vietų ir tikrai nepareikalaus didesnių investicijų. Ypač palyginus, kiek atsieitų nauja tokia dalis. O tuomet jau svarbu tą daryti itin tiksliai, todėl prieš pirmus kartus vertėtų pasidomėti ir paieškoti informacijos apie tai internete. Nors vėliau tai jau taps savotišku įpročiu ir toks darbas tikrai nesukels sunkumų. Aišku, visuomet jį galima patikėti ir profesionaliems meistrams, kurie turi daug patirties bei žinių ir tikrai gali padėti net ir tokioje situacijoje.

Kaip dažnai tą reikėtų daryti?

Viskas labai priklauso nuo to, kaip intensyviai naudojamas pjūklas. Aišku, yra ir išimtinių atvejų, pavyzdžiui, jeigu husqvarna grandinės pataikė į akmenį, metalą ar kažkokį kietą daiktą. Tokiu atveju ją reikėtų pagaląsti nedelsiant, kadangi toks smūgis sukelia gana nemažų pažeidimų, kurie tikrai turės įtakos darbui. Tačiau kitais atvejais tuo pasirūpinti galima kiekvieną kartą, kuomet tenka papildyti įrankį kuru, ypač, jeigu jis naudojamas intensyviai. Kadangi kuo dažniau tą darysite, tuo pagaląsti bus paprasčiau ir užims mažiau laiko. Taip pat tai garantuos, jog visuomet ši dalis bus aštri ir galėsite džiaugtis maksimaliu darbo efektyvumu, kas tikrai svarbu kiekvienam.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: