Koks turi būti geras SEO straipsnis?


Kategorijos:

,

Temos:

SEO straipsnis – tai tekstas, kuriame naudojami raktažodžiai ir nuorodos į svetainę ar internetinę parduotuvę. Kadangi SEO paslaugos orientuotos į atgalinių nuorodų rinkimą, SEO straipsniai užima svarbią reikšmę šiame procese. Kiek anksčiau Google vertino atgalinių nuorodų kiekį, straipsnių kokybei neskiriant daug dėmesio. Tačiau pradėjus taikytis naujus metodus, šiandien tapo labai svarbi ir SEO straipsnių kokybė. Tad aptarkime, koks turi būti SEO straipsnis, kad būtų vertinamas kaip kokybiškas.

Neprigrūstas  raktažodžių

Nuomonė, kad SEO straipsnyje turi būti kuo daugiau kartų panaudoti raktažodžiai, nėra teisinga. Rekomenduojama, kad straipsnyje raktažodžių būtų ne daugiau nei 5%, skaičiuojant pagal bendrą straipsnio žodžių skaičių. Šios taisyklės laikosi tiek svetainių savininkai, rašantys SEO straipsnius savarankiškai, tiek specialistai, kurių veikla yra SEO paslaugos.

Ne per ilgas/ ne per trumpas

Optimali SEO straipsnio apimtis yra apie 300 žodžių. Rašant platesne tema straipsnis gali siekti ir 500 žodžių, tačiau dar ilgesni nei 500 žodžių straipsniai nerekomenduojami.

Tinkamos formato

SEO straipsnis neturėtų būti vientisas tekstas be jokių išskyrimų. Pirmiausia rekomenduojama, kad SEO straipsnis būtų su antraštėmis, kurios išskirtos skirtingu nei visas tekstas šriftu. Taip pat galima naudoti numeravimo ar pastraipų ženklinimo funkcijas. Raktažodžiai straipsnyje taip pat turi būti paryškinti arba išskirti skirtingu šriftu.

Informatyvus

Vienas svarbiausių kriterijų vertinant SEO straipsnių kokybę yra informatyvumas ir aktualumas. SEO straipsnis turi atspindėti temą, būti lengvai skaitomas ir naudingas skaitytojui. Raktažodžiai tekste turi būti naudojami natūraliai ir sietis su straipsnio kontekstu. Būtent dėl šių priežasčių dažnai agentūrų teikiamos SEO paslaugos atliekamos bendradarbiaujant su SEO straipsnių rašytojais, kurie turi patirties rašant kokybiškus straipsnius įvairiomis temomis.

Teisingai patalpintas

Patalpinus straipsnį į svetainę būtina atkreipti dėmesį, kad jo Meta aprašymas būtų teisingas, t.y. jame būtų panaudoti tie patys raktažodžiai, kurie naudojami SEO straipsnyje.

SEO straipsniai gali būti talpinami straipsnių kataloguose, tinklaraščių tinkluose ir kitose svetainėse. Labai svarbu prieš talpinant straipsnius įsitikinti svetainės patikimumu ir geru autoritetu. Kenkėjiškose svetainėse patalpinus straipsnius su nuorodomis į savo svetainę galima sulaukti nemenkų nemalonumų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: