Nepriklausomas automobilių vertinimas po avarijos – kaip tai vyksta?


Kategorijos:

,

Temos:

Nepriklausoma ekspertizė, arba automobilio žalos vertinimas po avarijos, būtina visų pirma žmonėms, susidūrusiems su nemaloniu incidentu kelyje, kurio rezultate nukentėjo automobilis. Nepriklausomas automobilių vertinimas profesionalių ekspertų dėka ženkliai padidins Jūsų šansus gauti iš draudimo bendrovės nuostolių, atsiradusių dėl avarijos, kompensaciją. Jei avarijos metu buvo sugadintas Jūsų automobilis, ir Jūs turite teisę gauti draudimo išmoką iš savo draudimo bendrovės arba avarijos kaltininko bendrovės, arba jei Jūs esate avarijos kaltininkas ir Jums vėliau gali būti iškelta byla dėl žalos, padarytos kitai transporto priemonei, tai Jums reikėtų nedelsiant kreiptis į nepriklausomą ekspertą. Šiame straipsnyje atskleisime kaip atliekamas nepriklausomas  automobilių vertinimas po avarijos. Taip pat pasakysime be ko neįmanomas minėtas vertinimas po patirtos žalos per avariją bei įvardinsime ką leidžia toliau daryti ekspertų vertinimas ir išvados nukentėjusiam bei kaltininkui.

Nepriklausomas  automobilių vertinimas po avarijos – kaip tai vyksta?

  • Jūs paliekate užklausą vertintojų tinklalapyje arba skambinate telefonu;
  • Tada susitariama dėl vertintojo atvykimo laiko apžiūros akto sudarymui ir nepriklausomos ekspertizės/ žalos vertinimo po avarijos atlikimui. Data, laikas ir apžiūros vieta nustatomi išimtinai Jūsų sprendimu, susitarus su ekspertu. Jei automobilis netransportuojamas arba jei Jūs neturite galimybės pristatyti jį nurodytu adresu, tai automobilio žalos vertinimas po avarijos gali būti atliekamas Jūsų automobilio buvimo vietoje;
  • Jūsų patogumui  ekspertas gali atvažiuoti tuo pačiu laiku, kaip ir draudimo bendrovės specialistas arba atskirai nuo jo;
  • Apžiūrint automobilį, nustatoma matoma ir paslėpta žala, sudaroma nepriklausomo vertinimo ir automobiliui padarytos žalos po avarijos ekspertizės ataskaita;
  • Apžiūros aktas perduodamas į žalos skaičiavimo departamentą nepriklausomo vertinimo ir žalos ekspertizės po avarijos ataskaitos sudarymui.

Be ko neįmanomas nepriklausomas automobilių vertinimas po patirtos žalos per avariją?

Šis įvertinimas neįmanomas be automobilio paso kopijos pateikimo, nes jame yra išsami informacija apie jo markę, kėbulo numerius ir kt. Taip pat automobilių ekspertas – vertintojas pareikalaus dokumentų, kuriuose yra duomenys apie pagaminimo metus, ridą, komplektaciją. Ekspertams taip pat reikės duomenų apie visus remontus, ankstesnius eismo įvykius, į kuriuos pateko automobilis.

Ką leidžia toliau daryti ekspertų vertinimas ir išvados nukentėjusiam bei kaltininkui?

Automobilio ekspertų vertinimas ir išvados leidžia:

  • Nukentėjusiam asmeniui gauti veiksmingą įrankį, siekiant daryti įtaką draudimo bendrovėms, kurios „mėgsta” labai mažinti draudimo išmokų dydį. Ekspertų išvada – tai teisinga kompensacija.
  • Kaltininkui apginti savo interesus ir nevykdyti nukentėjusiojo nepagrįstų reikalavimų dėl kompensacijos išmokėjimo.

Apibendrinant, teigiame, jog nepriklausomas  automobilių vertinimas po avarijos vyksta sklandžiai. Jis naudingas tiek nukentėjusiam, tiek avarijos kaltininkui. Įvykus avarijai kreipkitės į nepriklausomus vertintojus – jie visada padės!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: