Parama saulės elektrinėms 30 % kompensuoja įsirengimo kaštus


Kategorijos:

Temos:

namas

Šiandien, gyventojai, norintys tapti švarios energijos gamintojais, neturi jokių didelių kliūčių. Tam nereikia nei gero stogo, nei žemės, nei pradinių investicijų, reikia tik apsispręsti, kokio galingumo elektrinė jums reikalinga.

Parama saulės elektrinėms su paskola

Jeigu visa problema, kad iki šiol dar neturite nuosavos jėgainės – tai, kad esate buto gyventojas, dabar galite ją išspręsti, įsigydami elektrinę saulės parke. Jūsų jėgainės gaminama elektra pateks į elektros tinklus, o jūs atsiimsite ją savo poreikiams, gyvenant bute.

Dažna kliūtis tapti švarios energijos gamintoju – pinigų stygius. Net ir šiuo atveju vyriausybė sudarė žmonėms palankias sąlygas įsigyti jėgainę. Jums būtų reikalinga parama saulės elektrinėms su paskola. Gera žinia, kad bendradarbiaujant su patyrusia saulės energetikos įmone „Saulės grąža“ paskolą gausite su minimaliomis 4 % palūkanomis. Tai dar ne viskas! Imant paskolą, parama saulės elektrinėms yra žymiai didesnė. Už 1kW instaliuotos galios gautumėte 381 eurą, tuo tarpu įprastas paramos dydis 323 eurai. Dėl didesnės kompensacijos, imant paskolą jėgainės atsiperkamumo laikas nepailgėja, ji yra 5-7 metai. Jau nuo jėgainės veikimo pradžios kainos už elektrą sumažėja 3 kartus. Jeigu anksčiau už elektrą mokėjote 30 eurų, tai su jėgainės generuojama energija, mokėsite tik 10 eurų. Saulės elektrinių garantija tęsiasi daugiau kaip 25 metai. Taigi, po 18-20 metų, jėgainei atsipirkus, jūs džiaugsitės pastoviai pigesne elektra.

Parama saulės elektrinėms namams nuo spalio mėnesio

Neseniai, liepos mėnesį pasibaigė 2020 metų terminas teikti paraiškas, norintiems gauti paramą nutolusiai elektrinei įsigyti saulės parkuose. Tačiau nereikėtų pamiršti kitos datos – 2020 spalio 1 d. Nuo šios dienos galėsite teikti paraiškas dėl paramos saulės elektrinėms namams. Kompensacijos dydis išlieka 323 euro už 1 kW instaliuotos galios. Parama saulės elektrinėms ženkliai sutrumpina jų atsiperkamumo laiką.

Šiais metais buvo paskirta net 15,5 mln. eurų kompensacijų jėgainėms įsigyti. Žmonės aktyviai naudojasi šia galimybe ir jau šiais metais gyventojų, gaminančių energiją iš atsinaujinančių šaltinių skaičius padidėjo iki 5000.

Su parama saulės elektrinėms, galima įsirengti jėgainę ant namo stogo, ant žemės, nusipirkti saulės parke net 30 % pigiau.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: