Parduodamos komercinės patalpos Vilniuje: ką reikėtų žinoti?


Kategorijos:

Temos:

Vykdant veiklą labai svarbu pasirinkti tinkamas patalpas, kurios prisideda prie spartesnio darbų atlikimo ir geresnio darbo organizavimo. Tačiau kaip reikėtų rinktis ir į ką atsižvelgti, kai reikalingos parduodamos komercinės patalpos Vilniuje bei kokie yra sostinės ypatumai?

Nuo ko pradėti paieškas?

Jeigu ieškote naujų patalpų verslui vystyti, pirmiausia reikėtų išanalizuoti, kokia yra pasiūla rinkoje.  Vilniuje parduodamų  patalpų yra daug ir visos jos gali būti labai įvairios. Tad apsilankius keliuose skelbimų portaluose pamatysite, kad pasiūla labai didelė. Iš anksto apgalvokite, kokio tipo patalpos Jums reikalingos.

Pavyzdžiui, jeigu ketinate užsiimti pardavimais, galbūt reikėtų įvertinti patalpų vietą, Jeigu Jums svarbus tiesioginis klientų srautas, tokioms patalpoms gera vieta galėtų būti miesto centre. Jeigu parduodamos komercinės patalpos Vilniuje labiau reikalingos sandėliavimui arba administracinei veiklai, tuomet rinkitės kiek labiau nuo centro nutolusias miesto dalis.  Jose patalpų pardavimo kainą bus ženkliai mažesnė.

Kaip rinktis?

Kai jau žinote, kokios patalpos Jus domina, visus turimus skelbimus surūšiuokite pagal Jums reikalingus kriterijus. Tai reiškia, kad reikėtų iš karto nurodyti patalpų kvadratūrą, miesto dalį ir kitą specifiką, kuri svarbi, renkantis patalpas. Tuomet skelbimų liks daug mažiau ir galėsite skirti daugiau dėmesio būtent tiems pasiūlymams, kurie atitinka Jūsų kriterijus.

Skelbimus reikėtų analizuoti ne tik pagal pateikiamą informaciją, bet ir įvertinti jų patikimumą. Pavyzdžiui, labai dažnai pasitaiko,kai patrauklūs pasiūlymai skelbimų portaluose yra tik apgaulė  arba būdas išvilioti pinigus iš patiklių klientų. Atradus kelis patikusius variantus, susisiekite su jų pardavėjais ir sutarkite, kada patalpas bus galima  apžiūrėti. Jokiu būdu nepulkite mokėti avansinio mokesčio,užstato ir kitokio mokesčio. Net ir nedidelės sumos pinigų nemokėkite tol, kol gyvai nesusitikote su  pardavėjų ir neapžiūrėjote patalpų.

Ko reikėtų tikėtis?

Vilnius, kaip ir bet kuris kitas didelis miestas gali pasidžiaugti įvairiais pastatais, kurie yra išskirtiniai ir unikalūs. Labai dažnai juose parduodamos komercinės patalpos Vilniuje taip pat yra specifinės. Todėl ieškant patalpų veiklai į tai reikėtų atsižvelgti. Pavyzdžiui, jeigu Jus domina patalpos centre, pasidomėkite,  ar jose galima vykdyti veiklą. Nes pasitaiko atvejų, kai tai teisiškai nenumatyta.

Taip pat visuomet įvertinkite kaiminystę, nes su kaimynais teks matytis ir bendrauti nuolat. Pavyzdžiui, jeigu ketinate prekiauti prekėmis arba atidaryt maitinimo įstaigą,  tam reikės šalia gyvenančių žmonių leidimų. Tuo būtina pasidomėti dar prieš įsigyjant patalpas, nes labai dažnai pasitaiko atvejų, kai patalpos nupirktos, bet veiklos pradėti nepavyksta, nes tam reikalingų leidimų kaimynai duoti nenori.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: