Polipropilenas, polietilenas ar polikarbonatas?


Kategorijos:

Temos:

Pramonėje naudojami įvairių rūšių plastikai. Jie skirstomi pagal jų savybes ir kartais labai svarbu žinoti, kuo skiriasi populiariausi plastikai, kad būtų galima pasirinkti labiausiai tinkamą. Pavyzdžiui, kuo skiriasi polipropilenas, polietilenas ir polikarbonatas? Kur kokį plastiką pramonėje geriausiai naudoti?

Polipropilenas

Labiausiai polipropilenas (PP) yra vertinamas dėl savo lengvumo ir dėl savybės atlaikyti aukštas temperatūras, o taip pat yra atsparus cheminiam poveikiui. Todėl dažniausiai šis plastikas naudojamas maisto, chemijos kitose pramonėse, kur svarbu tinkamai sandėliuoti produktus ir apsaugoti juos nuo išorės. Iš polipropileno plokščių labai dažnai gaminamos įvairios talpos, kurios yra ilgaamžės, ilgai nekeičia savo spalvos ir formos. Be to, šis plastikas gali būti lengvai virinamas, todėl iš jo gaminami įvairių formų ir dydžių elementai.

Polietilenas

Tuo tarpu Polietilenas yra plonesnis ir ne toks tvirtas kaip polipropilenas. Polietilenas labiausiai vertinamas dėl savo lankstumo, todėl jis yra puikus plastikas renkantis medžiagas maisto ar prekių pakavimui. Kokios pakuotės yra lengvai perdirbamos, todėl lengvai pritaikomos įvairiose pramonės srityse.

Polikarbonatas

Jeigu polipropilenas puikiai tinka gaminti įvairioms talpoms ir naudoti maisto pramonėje, tai polikarbonatas dažniausiai dėl savo savybių yra naudojamas stogų, pertvarų montavimui. Tai skaidri medžiaga, kuri labiausiai vertinama dėl to, kad yra atspari smūgiams ir mechaniniams pažeidimams. Be to, labai laidi šilumai, todėl Lietuvoje ypač populiaru šį plastiką rinktis terasoms, šiltnamiams, pavėsinėms.

Kur įsigyti?

Tokias medžiagas kaip polipropilenas šiandien patogiai galima įsigyti internetu, kad ir iš e-heliopolis.lt el. parduotuvės. Tai puiki žinia, nes labai dažnai pasitaiko, kad net ir atvykus į fizinę parduotuvę, ne visos prekės yra sandėlyje arba yra ne visas spalvų pasirinkimas. Tuo tarpu perkant internetu, galima pasirinkti reikalingų išmatavimų lakštus ar polipropileno strypus, išsirinkti reikiamą atspalvį ir užsakyti pageidaujamą kiekį. Nesugaišite daug laiko, o prekės atkeliaus į Jums patogų adresą ir galės būti naudojamos ši karto.

Perkant tokias prekes kaip polipropileno medžiagos, rinkitės tik patikimus ir profesionalius pardavėjus. Dažniausiai tokio tipo techniniai plastikai naudojami pramonei, todėl nereikėtų rinktis pardavėjų, kurie prekiauja mažais kiekiais. Taip išvengsite nepatogumų. Rinkitės elektronines parduotuves, kurios specializuojasi tiekdamas prekes ir gaminius pramonei, nes taip būsite tikri, kad visuomet gausite reikalingus kiekius, o prekės bus aukštos kokybės bei pritaikytos pramoniniam naudojimui.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: