Šiuolaikiška svetainė: kokia ji turėtų būti?


Kategorijos:

Temos:

svetainės baldai

Kuriant namų erdves, norisi, kad namams įpūsti originalumo ir stiliaus. Deja, ne visiems lengva eksperimentuoti ir planuoti namų erdves, todėl kartais čia reikalingas profesionalo patarimas. Dalijamės keliais paprastais pastebėjimais, apie ką reikėtų pagalvoti, jeigu namuose kaip tik šiuo metu įrengiama stilinga ir šiuolaikiška svetainė.

Minkšti baldai

Gali būti, kad būtent šie baldai yra svarbiausi svetainės erdvėje. Dažniausiai šis kambarys skirtas susibūrimams, laisvalaikio praleidimui, vakariniams kino seansas, o kartais – svečių priėmimui. Todėl čia labai svarbu patogumas ir kokybė. Minkšti svetainės baldai dažniausiai yra pirmasis pirkinys, įrenginėjant šią namų erdvę. Kokius minkštus baldus rinktis? Viskas priklauso nuo to, koks yra namų interjeras bei kokias funkcijas atliks svetainės erdvė.

Jeigu joje dažniausiai leidžiate laiką vakarais, kai norite pasimėgauti geru filmu ar televizijos programomis, reikėtų pagalvoti apie minkštą kampą. Galbūt tai galėtų būti ir minkštų baldų komplektas su patogiais foteliais ir net pufais kojoms ištiesti. Tačiau jeigu svetainėje dažniausiai lankotės tik užsukus svečiams išgerti kavos, rinkitės ne tokį minkštą, tačiau ilgesnį baldą. Ant jo galės tilpti daugiau svečių, o pats baldas neatrodys per sunkus.

Korpusiniai baldai

Kita svarbi svetainės baldų kategorija – korpusiniai baldai. Tai visos sekcijos, spintos ir spintelės, komodos, stalai, TV staliukai ir kiti. Renkantis šiuos baldus, labai svarbu išlaikyti bendrą kambario stilių. Jeigu norite, kad Jūsų svetainė primintų natūralų skandinavišką stilių, rinkitės kuklius baldus. Tegul TV staliukas būna žemas, o ant sienos pritvirtinkite kelias knygų lentynas be durelių.

Jeigu Jūsų namuose vyrauja klasikinis puošnus stilius, svetainė neturėtų būti išimtis. Tokiu atveju galite rinktis tarp masyvesnių baldų. Pavyzdžiui, svetainėje puikiai atrodys medžio masyvo indauja. Ji ne tik prisidės prie namų interjero išlaikymo, bet ir bus funkcionali. Dažnai arbatos ar kavos gėrimo vaišinimasis vyksta būtent svetainėje, tad norint ištraukti puodelius svečiams, Jums nebereikės vaikščioti į virtuvę.

Tiems, kas namuose kurią modernų minimalistinį stilių, reikėtų pagalvoti, kokie sprendimai leistų išvengti daugybės baldų svetainėje. Galbūt pagal individualius užsakymus baldus gaminančios įmonės gali žinoti atsakymą. Pavyzdžiui, pastaruoju metu ypač populiarūs baldai transformeriai gali puikiai tikti tokio stiliaus namuose bei būti funkcionalūs.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: