Valyti kilimą patiems ar kreiptis į valymo įmonę?


Kategorijos:

,

Temos:

Kiekviena namų švara besirūpinanti moteris žino, kad kilimams reikalingas ne tik sausas, bet laikas nuo laiko ir šlapias kiliminės dangos valymas. Nebijančios šio darbo šeimininkės tuomet skuba įsigyti tinkamas valymo priemones ir pasitelkia į pagalbą šepetį. Tačiau net ir kruopštus šlapias kilimo išvalymas namų sąlygomis neprilygsta profesionalų darbui. Galima išskirti keletą situacijų, kai net neverta eikvoti jėgų savarankiškam valymui.

Sunkiai išvalomos dėmės

Kokybiškai išvalyti ant kilimo esančias sunkiai išvalomas dėmes yra nemenkas iššūkis. Kavos, vyno, kraujo, mėlynių, vaško, tepalų dėmės ypač sunkiai pašalinamos net ir iš drabužių, o ką jau bekalbėti apie kiliminę dangą. Tokiais atvejais pagelbėti gali tik profesionalus kiliminės dangos valymas.

Alergiški gyventojai

Kai namuose yra alergiškų žmonių, visuomet rekomenduojama laikas nuo laiko atlikti cheminį kiliminės dangos valymą. Namų sąlygomis praktiškai neįmanoma pašalinti visų galimų alergenų. Tik specialistų atliekamas kiliminės dangos valymas leidžia atsikratyti dulkių erkučių, giliai į dangą įsiskverbusių augintinių plaukų ir kitų alergijų simptomus sukeliančių nešvarumų.

Poreikis atnaujinti kiliminę dangą

Sausas ir šlapias  kiliminės dangos valymas yra pakankamai nesudėtingas darbas palyginus su kiliminės dangos atnaujinimu. Norint, kad po valymo kiliminės dangos spalvos atgautų ryškumą, o medžiaga savo tekstūrą, valymo metu naudojamos specialios technologijos, įrengimai ir priemonės. Be to, po kiliminės dangos atnaujinimo rekomenduojama atlikti ir impregnavimą, kurį kokybiškai atlikti gali tik specialistai.

Netinkamos sąlygos valyti kilimą namuose

Kiliminės dangos valymas namuose tampa nepatogus, kai yra mažų vaikų, kurie šliaužiotų ant dar drėgno kilimo ar augintinių. Taip pat nemažai nepatogumų kyla, kai norima išvalyti kiliminę dangą po baldais. Tokiais atvejais patogiausia yra atiduoti kiliminę dangą specialistams į rankas, kurie po valymo pristatys ją tiesiai jums į namus.

Ne veltui sakoma – ką darai, daryk gerai. Tad pasinaudoti profesionaliomis kiliminės dangos valymo paslaugomis verta visada, kai žinote, kad savarankiškai atliktas šis darbas neduos gerų rezultatų. Dauguma šias paslaugas teikiančių įmonių gali pasiūlyti lanksčias kainas, tad taupyti švarios ir higieniškos namų aplinkos sąskaita tikrai neverta.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: