Vasarinės padangos – kaip išsirinkti?


Kategorijos:

Temos:

padangos

Daugeliui atrodo, kad vasarinės padangos nereikalauja tiek dėmesio, kaip žieminės. Tai netiesa. Šių padangų kokybė yra ne ką mažiau svarbi. Geros padangos gali padėti išvengti rizikų posūkiuose, esant stipriam lietui ar keliui su provėžomis. Nuo jūsų padangų taip pat priklauso ir stabdymo kelias, kuris laikomas vienu svarbiausių veiksnių esant bet kokiam kritiniam atvejui. Jei jus domina naujos vasarinės padangos, tačiau nežinote, kaip pasirinkti tinkamą variantą, patarimais dalinasi internetinės parduotuvės „Padangos Plius“ specialistai.

Pirkite naujas padangas

Pirmas dalykas, kurį rekomenduoja „Padangos Plius“ specialistai – nebūti šykštiems ir pirkti naujus gaminius. Jei įsigysite jau naudotas vasarines padangas, kils rizika, kad jos bus nekokybiškos, nudėvėtos, neatitiks jūsų automobilio standartų. Rinkdamiesi įmonę ir naujas padangas būsite tikri, kad jos pagamintos pagal tarptautinius reikalavimus ir yra patikimos. Naujos vasarinės padangos turės tai patvirtinančius dokumentus, o įmonė jums suteiks garantiją, todėl kilus nesklandumams galėsite kreiptis dėl padangų pakeitimo.

Techninė charakteristika

Paprastai kreipiantis į įmonę konsultantai atsako į visus rūpimus klausimus ir padeda pasirinkti tinkamiausią variantą. Visgi svarbu padangas rinktis turint bent minimalias žinias apie savo transporto priemonę ir padangų charakteristiką. Atskirti padangų kokybę padės ES galiojanti žymėjimo sistema. Visos vasarinės padangos yra suskirstytos pagal jų triukšmingumą, sukibimą šlapiame kelyje ir pasipriešinimą riedėjimui. Daugelis kriterijų yra žymimi specialiomis kategorijomis nuo A iki G. Kuo aukštesnis žymėjimas, tuo geresni padangų kokybės rodikliai. Jei važinėjate sportiniu automobiliu, jums gali būti reikalingas specialiai tokiam važiavimo stiliui skirtas padangų komplektas. Tik turėkite omenyje, kad sportinės vasarinės padangos gali būti kietesnės, skleisti daugiau triukšmo ir didinti degalų sąnaudas.

Padangų amžius

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – padangų amžius. Vyrauja taisyklė, kad po 5 metų sensta padangų guma ir ji pamažu praranda iš pradžių buvusias gerąsias savybes. Jei padangų ieškosite parduotuvėje, galite drąsiai teirautis, kada vasarinės padangos pagamintos. Ši data paprastai yra pažymėta ant šoninės padangų dalies.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: