Verslo paskolos arba su finansiniais sunkumais susiduria ir verslininkai


Kategorijos:

Temos:

verslo paskolos

Išgirdus, jog vienas ar kitas žmogus yra verslininkas, dažnam gali pasirodyti, jog tai – svajonių darbas: nieko nedirbi, o pinigai byrėte byra į kišenę. Deja, realybė toli gražu ne tokia, o iki verslo sėkmės reikia įdėti daug pastangų: ne tik asmeninių, bet ir finansinių. Būtent pinigai ir yra ta tema, kuri neretai pakiša koją potencialą turinčio verslo įsibėgėjimui ar plėtrai. Išsigelbėjimo alternatyva gali tapti verslo paskolos, kurias siūlo ne tik komerciniai bankai, bet ir kitos finansinių paslaugų įstaigos, kurių veiklą reglamentuoja Lietuvos bankas.

Kada aktualios verslo paskolos?

  • Vystant verslo idėją, kuriai, savaime suprantama, būtinas finansavimas.
  • Plėtojant jau egzistuojantį verslą (įvedant naują produktą, plečiant patalpas, perkant inventorių ir kita).
  • Bandant susidoroti su užklupusiais finansiniais sunkumais, gresiančiais nemaloniomis pasekmėmis (verslo nutraukimas, vėluojantis atlygis darbuotojas, teisinės ir finansiniais sankcijos ir kita).

Ir tai – tik keletas priežasčių, dėl kurių susiduriama su piniginių lėšų poreikiu. Kalbant apie versle besisukančias sumas, siekiančias tūkstančius eurų, tikėtis finansinės pagalbos iš geranoriškos senelės nederėtų. O ir, kritiškai žvelgiant, tikras verslininkas, atsakingas už savo veiksmus, kažin ar turėtų tokiais būdais bandyti susidoroti su finansiniais sunkumais. Verslo paskolos – adekvati išeitis, kuria rekomenduotina pasinaudoti prireikus steigimui reikalingų ar apyvartinių lėšų.

Ne naujiena, jog komerciniai bankai verslininkams suteikdavo galimybę pasiskolinti pageidaujamą (arba, remiantis tam tikrais kriterijais, galimą) pinigų sumą. Tačiau ne paslaptis, jog bet koks reikalas su bankais neatsiejamas nuo kalno popierių bei kitų biurokratinių subtilybių. Negana to, vis griežtėjantys reikalavimai norintiems gauti paskolas lemia, jog daug paraiškų atmetamos kaip neatitinkančios nustatytų kriterijų.

Išeitis – kiti finansinių paslaugų teikėjai, geriau žinomi kaip greitųjų kreditų bendrovės, iki šiol besispecializavę paskolų teikime fiziniams asmenims. Šiandien vis dažniau greta greitųjų kreditų, siūlomos ir verslo paskolos palankiomis sąlygomis. Įvertinkite, ar sutartyje numatytos taisyklės jus tenkina ir pateikite paraišką paskolai gauti. Šio tipo įstaigos, lyginant su komerciniais bankais, dirba žaibiškai: greitai pateikia atsakymą apie paraiškos tenkinimą arba atmetimą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: