Wax juostelės Jūsų prekėms: kokias rinktis?


Kategorijos:

Temos:

juosteles

Produktų ženklinimui naudojamos dažančios wax juostelės – geriausias pasirinkimas rinkoje. Tai plataus naudojimo juostelės, kurios skirtos ne tik etiketėms ir prekių ženklinimui, tačiau taip pat gali atlikti produkcijos pakuotės apsaugos funkciją. Lietuvoje tokiomis juostelėmis prekiauja ne itin daug tiekėjų, todėl reikėtų atsargiai rinktis gamintoją bei produkciją.

Kaip pasirinkti gamintoją?

Profesionalioms ir kokybiškoms wax juostelėms reikalinga profesionali įranga. Rinkoje lyderiaujančio gamintojo PRINTMARK ženklinimo įranga pripažinta daugelio klientų, todėl ieškantys patikimo tiekėjo, dažniausiai kreipiasi pirmiausia čia. Lietuvoje ženklinimo įranga naudojama ne tik etikečių gaminimui, bet ir individualiems klientų užsakymams.

Gamintojai savo klientams siūlo platų wax juostelių pasirinkimą. Jos gali būti įvairių spalvų, storių ir pločių. Pagal klientų poreikius, juostelės puikiai prilimpa prie įvairaus paviršiaus, nesvarbu tai būtų popierius, kartonas, matinis paviršius ar kita medžiaga. Tačiau ilgametę patirtį sukaupę gamintojai gali padėti apsispręsti, kokios juostelės reikalingos Jūsų produktui bei plačiau papasakoti apie tai, kuo skiriasi skirtingų tipų juostelės.

Kokios juostelės geriausiai tiks Jums?

Populiariausios rinkoje wax juostelės dažniausiai pasirenkamos dėl to, jog tai yra itin paprastas ir ekonomiškas variantas. Jos išsiskiria tuo, kaip yra pagamintos. Didžiąją dalį šių juostelių dažų sudaro vaškas. Vaškas lydosi prie gana žemos temperatūros, tad ir juostelių naudojimas yra paprastesnis, jų klijavimui nereikia aukštos temperatūros ir itin sudėtingos įrangos. Minkštos vaško juostelės taip pat vertinamos dėl savo atsparumo. Joms nebaisus aplinkos veiksniai, jų nepaveikia mechaniniai pažeidimams, jas sunku subraižyti ar nutrinti juostelėje pateiktą informaciją.

Kai reikalinga ženklinti prekes, kurių pakuotės gaminamos iš sintetinių medžiagų, o jų paviršius yra blizgus arba matinis, geriausiai rinktis wax juosteles, kuriu sudėtyje yra dervos. Tai – ilgaamžis pasirinkimas. Dervos ir vaško sudėtis užtikrina, jog juostelė tarnaus ilgus metus ir bus atspari bet kokiems aplinkos veiksniams, nesusibraižys ir ilgai išlaikys savo prekinę išvaizdą. Be to, tai puikus sprendimas ieškant ženklinimo, kuris gali būti atsparus ne tik drėgmei ar saulei, bet taip pat ir cheminiams pažeidimams.

Tiek vien vaško, tiek vaško ir dervos pagrindu sukurtos wax juostelės – yra rinkoje pripažintas prekių ženklinimo sprendimas. Kokias juosteles rinktis, priklauso nuo to, kokį produktą ketinate ženklinti ir kaip prekės bus sandėliuojamos bei naudojamas. Todėl jeigu renkatės wax juosteles pirmą kartą, kreipkitės į profesionalius gamintojus ir jie kompetentingai patars, kurias juosteles pasirinkti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: